Wieczne odpoczywanie…

† Kazimiera URYGA

Zmarła nasz droga siostra w Chrystusie, śp. † Kazimiera Uryga. Msza św. żałobna odbędzie się 7 sierpnia o godzinie 1400 w kościele Trójcy Świętej, po której nastąpią uroczystości pogrzebowe. Różaniec zostanie odmówiony w dniu pogrzebu, w kościele o godz. 1330.

 

 


 

† Tadeusz MOJEK

Zmarł nasz drogi brat w Chrystusie, śp. † Tadeusz Mojek. Msza św. żałobna odbędzie się 6 sierpnia o godzinie 1400 w kościele Trójcy Świętej, po której nastapią uroczystości pogrzebowe. Różaniec zostanie odmówiony w dniu pogrzebu, w kościele o godz. 1330.

 

 


† Jan KRÓL

Zmarł nasz drogi brat w Chrystusie, śp.† Jan KrólMsza św. żałobna odbędzie się 11 lipca o godzinie 1300 W kościele Trójcy Świętej. Po niej nastąpi odprowadzenie drogiego nam ciała na miejsce wiecznego spoczynku. Różaniec zostanie odmówiony w dniu pogrzebu, w kościele o godz. 1230.


 

† Bogumiła OTAK

Zmarła nasza droga siostra w Chrystusie, śp.† Bogumiła OTAKMsza św. żałobna odbędzie się 5 czerwca o godzinie 1400 W kościele Trójcy Świętej.

 

 


† Jerzy CHORUZ

Zmarł nasz drogi brat w Chrystusie, śp.† Jerzy ChoruzMsza św. żałobna odbędzie się 7 maja o godzinie 1000 W kościele Trójcy Świętej. Po niej nastąpi odprowadzenie drogiego nam ciała na miejsce wiecznego spoczynku (nowy cmentarz parafialny). Różaniec zostanie odmówiony w dniu pogrzebu, w kościele o godz. 930.

 


† Jadwiga WINIARSKA

Zmarła nasza droga siostra w Chrystusie, śp.† Jadwiga WiniarskaMsza św. żałobna odbędzie się 2 maja o godzinie 1100 W kościele Trójcy Świętej. Uroczystości pogrzebowe odbędą się 2 maja o godzinie 1300 na cmentarzu przy ul. Śniadeckich.

 


 

† Bogumiła GIZA

Zmarła nasza droga siostra w Chrystusie, śp.† Bogumiła GizaMsza św. żałobna odbędzie się 27 kwietnia o godzinie 1400 W kościele Trójcy Świętej.

 

 

 

 

 


† Józef WILK

Zmarł nasz drogi brat w Chrystusie, śp.† Józef WilkMsza św. żałobna odbędzie się 15 kwietnia o godzinie 1000 W kościele Trójcy Świętej. Po niej nastąpi odprowadzenie drogiego nam ciała na miejsce wiecznego spoczynku (nowy cmentarz parafialny).

 


† Bożena WINIARSKA

Zmarła nasza droga siostra w Chrystusie, śp.† Bożena Winiarska Uroczystości pogrzebowe odbędą się 1 kwietnia o godzinie 1200 na cmentarzu komunalnym przy ul. Śniadeckich.

 

 


† Paweł MÓŁKa

Zmarł nasz drogi brat w Chrystusie, śp.† Paweł Mółka (brat oo. Janusza)Msza św. żałobna odbędzie się 30 marca o godzinie 1400 W kościele Trójcy Świętej. Po niej nastąpi odprowadzenie drogiego nam ciała na miejsce wiecznego spoczynku. Różaniec zostanie odmówiony w kaplicy o 1330.

 


† Kinga Wanda TYRKIEL

Zmarła nasza droga siostra w Chrystusie, śp.† Kinga Wanda TyrkielMsza św. żałobna odbędzie się 28 marca o godzinie 1900 w kościele pw. Św. Rocha. Uroczystości odbędą się o godzinie 1400 procesją sprzed kaplicy cmentarnej przy ul. Śniadeckich.


 

† Janina OLEKSY

Zmarła nasza droga siostra w Chrystusie, śp.† Janina OleksyMsza św. żałobna odbędzie się 24 marca o godzinie 1400 w kościele Trójcy Świętej. Po niej nastąpi odprowadzenie ciała na cmentarz parafialny. Różaniec zostanie odmówiony w kościele o godzinie 1330.

 


† Józef LUBERDA

Zmarł nasz drogi brat w Chrystusie, śp.† Józef LuberdaMsza św. żałobna odbędzie się 20 marca o godzinie 1400 w w kaplicy na cmentarzu w Gołąbkowicach. Po niej nastąpi odprowadzenie ciała na cmentarz. Różaniec zostanie odmówiony w kaplicy o 1330.

 

 


† Jan PACYNA

Zmarł nasz drogi brat w Chrystusie, śp.† Jan PacynaMsza św. żałobna odbędzie się 7 marca o godzinie 1300 w kościele Trójcy Świętej. Po niej nastąpi odprowadzenie ciała na cmentarz parafialny. Różaniec zostanie odmówiony w kościele o godzinie 1230.

 

 


† Stefania NOWOGÓRSKA

Zmarła nasza droga siostra w Chrystusie, śp.† Stefania NowogórskaMsza św. żałobna odbędzie się 25 lutego o godzinie 1500 w kościele Trójcy Świętej. Po niej nastąpi odprowadzenie ciała na cmentarz parafialny. Różaniec zostanie odmówiony w kościele o godzinie 1430.

 

 


† Elżbieta POPIELA

Zmarła nasza droga siostra w Chrystusie, śp.† Elżbieta PopielaMsza św. żałobna odbędzie się 22 lutego o godzinie 1100 w kościele Trójcy Świętej. Po niej nastąpią uroczystości pogrzebowe. Różaniec zostanie odmówiony w kościele o godzinie 1030.

 

 


† Zofia HOROWSKA

Zmarła nasza droga siostra w Chrystusie, śp.† Zofia HorowskaMsza św. żałobna odbędzie się 11 stycznia o godzinie 1430 w kościele Trójcy Świętej. Po niej nastąpią uroczystości pogrzebowe. Różaniec zostanie odmówiony w kościele o godzinie 1400.

 

 


† Władysław JURKOWSKI

Zmarł nasz drogi brat w Chrystusie, śp. † Władysław JurkowskiMsza św. żałobna odbędzie się 11 stycznia o godzinie 1230 w kościele Świętej Trójcy. Po niej nastąpią uroczystości pogrzebowe. Różaniec zostanie odmówiony w kościele o godzinie 1200.

 

 


ROK 2019


† Zofia SZKARADEK

Zmarła nasza droga siostra w Chrystusie, śp. Zofia SzkaradekMsza św. żałobna odbędzie się 14 listopada o godzinie 1300 w kościele Trójcy Świętej. Po niej nastąpią uroczystości pogrzebowe. Różaniec zostanie odmówiony w kościele o godzinie 1230.

 

 


† Maria FRĄCZEK

Zmarła nasza droga siostra w Chrystusie, śp. Maria FrączekMsza św. żałobna odbędzie się 15 listopada o godzinie 1300 w kościele parafialnym pw. Św. Rocha. Po niej nastąpią uroczystości pogrzebowe na nowym cmentarzu (ul. Ruczaj). Różaniec zostanie odmówiony w kościele o godzinie 1230.

 

 


† Piotr WIKTOR

Zmarł nasz drogi brat w Chrystusie, śp. † Piotr WiktorMsza św. żałobna odbędzie się 29 października o godzinie 1200 w kościele Świętej Trójcy. Po niej nastąpią uroczystości pogrzebowe. Różaniec zostanie odmówiony w kościele o godzinie 1130.

 

 


† Maria FRANCZYK

Zmarła nasza droga siostra w Chrystusie, śp. † Maria FranczykMsza św. żałobna odbędzie się 28 października o godzinie 1300 w kościele Świętej Trójcy. Po niej nastąpią uroczystości pogrzebowe. Różaniec zostanie odmówiony w kościele o godzinie 1230.

 

 


† Janina WAŃCZYK

Zmarła nasza droga siostra w Chrystusie, śp. † Janina Wańczyk Msza św. żałobna odbędzie się 5 października o godzinie 1200 w kościele Świętej Trójcy. Po niej nastąpią uroczystości pogrzebowe. Różaniec zostanie odmówiony w kościele o godzinie 1130.

 

 


† Marian KOŚCISZ

Zmarł nasz drogi brat w Chrystusie, śp. † Marian Kościsz. Msza św. żałobna odbędzie się 3 października o godzinie 1400 w kościele Świętej Trójcy. Po niej nastąpią uroczystości pogrzebowe. Różaniec zostanie odmówiony w kościele o godzinie 1330.

 

 


† Bogusław KLIMEK

Zmarł nasz drogi brat w Chrystusie, śp. † Bogusław Klimek. Msza św. żałobna odbędzie się 2 października o godzinie 1000 w kościele na Cmentarzu Gołąbkowice przy ul. Lwowskiej w Nowym Sączu.

 

 

 


† Urszula WAŃCZYK

Zmarła nasza droga siostra w Chrystusie, śp. † Urszula Wańczyk. Msza św. żałobna odbędzie się 12 sierpnia o godzinie 1400 w kościele Świętej Trójcy. Po Mszy Św. żałobnej rozpoczną się uroczystości pogrzebowe na parafialnym cmentarzu. Różaniec w intencji Zmarłej zostanie odmówiony w kościele o godzinie 1330.

 


† Władysława GIZA

Zmarła nasz droga siostra w Chrystusie, śp. † Władysława Giza. Msza św. żałobna odbędzie się 20 lipca (sobota) o godzinie 1400 w kościele Świętej Trójcy. Po Mszy Św. żałobnej rozpoczną się uroczystości pogrzebowe na parafialnym cmentarzu. Różaniec w intencji Zmarłej zostanie odmówiony w kościele o godzinie 1330.

 


† Eugenia POPARDOWSKA

Zmarła nasza droga siostra w Chrystusie, śp. † Eugenia Popardowska. Msza św. żałobna odbędzie się 18 maja (sobota) o godzinie 1200 w kościele Świętej Trójcy. Po Mszy Św. żałobnej rozpoczną się uroczystości pogrzebowe na parafialnym cmentarzu.

 


† Barbara POPIELA

Zmarła nasza droga siostra w Chrystusie, śp. † Barbara Popiela. Msza św. żałobna odbędzie się 16 maja (czwartek) o godzinie 1400 w kościele Świętej Trójcy. Po Mszy Św. żałobnej rozpoczną się uroczystości pogrzebowe na parafialnym cmentarzu.


† o. Kazimierz MICHULEC

Zmarł nasz drogi brat w Chrystusie, śp. † o. Kazimierz Michulec. Msza św. żałobna odbędzie się 4 maja (sobota) o godzinie 1230 w Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Nowym Sączu (ul. ks. Piotra Skargi). Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się przy grobowcu oo. Jezuitów na Cmentarzu św. Heleny o godzinie 1400.

 


† Jan GRUCA

Zmarł nasz drogi brat w Chrystusie, śp. † Jan Gruca. Msza Św. żałobna odbędzie się 6 Kwietnia (sobota) o godzinie 1300 w kościele Trójcy Świętej, a po niej nastąpi odprowadzenie Ciała na miejsce wiecznego spoczynku na cmentarz parafialny. Różaniec Św. w intencji zmarłego zostanie odmówiony w dniu pogrzebu o godzinie 1230 w kościele.

 


† Małgorzata BASTA

Zmarła nasza droga siostra w Chrystusie, śp. † Małgorzata Basta. Msza Św. żałobna odbędzie się 5 lutego (wtorek) o godzinie 1400 w kościele Trójcy Świętej, a po niej nastąpi odprowadzenie Ciała na miejsce wiecznego spoczynku na cmentarz parafialny. Różaniec Św. w intencji zmarłej zostanie odmówiony w dniu pogrzebu o godzinie 1330 w kościele.

 


† Marek LULIŃSKI

Zmarł nasz drogi brat w Chrystusie, śp. † Marek Luliński. Msza Św. żałobna odbędzie się 4 lutego (poniedziałek) o godzinie 1200 w kościele Trójcy Świętej, a po niej nastąpi odprowadzenie Ciała na miejsce wiecznego spoczynku, na cmentarz parafialny. Różaniec Św. w intencji zmarłego zostanie odmówiony w dniu pogrzebu o godzinie 1130 w kościele.


† Antoni OBRZUT

Zmarł nasz drogi brat w Chrystusie, śp. † Antoni Obrzut. Msza Św. żałobna odbędzie się 2 lutego (sobota) o godzinie 1300 w kościele Trójcy Świętej, a po niej nastąpi odprowadzenie Ciała na miejsce wiecznego spoczynku, na cmentarz parafialny przy kościółku św. Rocha. Różaniec Św. w intencji zmarłego zostanie odmówiony w dniu pogrzebu o godzinie 1230 w kościele.


† Maria SZCZEPAŃSKA

Zmarła nasza droga siostra w Chrystusie, śp. † Maria Szczepańska. Msza Św. żałobna odbędzie się j1 stycznia (piątek) o godzinie 1400 w kościele Trójcy Świętej, a po niej nastąpi odprowadzenie Ciała na miejsce wiecznego spoczynku na cmentarzu przy ul. Ruczaj. Różaniec Św. w intencji zmarłego zostanie odmówiony w dniu pogrzebu o godzinie 1330 w kościele.

 


† Zbigniew GÓROWSKI

Z naszej parafii odszedł do wieczności śp. Zbigniew Górowski. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym.


ROK 2018


† Andrzej SZCZEPAŃSKI

Zmarł nasz drogi brat w Chrystusie, śp. † Andrzej Szczepański. Msza Św. żałobna odbędzie się 29 grudnia (sobota) o godzinie 1400 w kościele Trójcy Świętej, a po niej nastąpi odprowadzenie Ciała na miejsce wiecznego spoczynku. Różaniec Św. w intencji zmarłego zostanie odmówiony w dniu pogrzebu o godzinie 1330 w kościele, a także 28.12.2018 r. w Kaplicy cmentarnej w Biegonicach o godz. 1700.

 


† Maria SZLACHTA

Zmarła nasza drogi siostra w Chrystusie, śp. † Maria Szlachta. Msza Św. żałobna odbędzie się 29 grudnia (sobota) o godzinie 1230 w kościele Trójcy Świętej, a po niej nastąpi odprowadzenie Ciała na miejsce wiecznego spoczynku. Różaniec Św. w intencji zmarłej zostanie odmówiony w dniu pogrzebu o godzinie 1200 w kościele.

 


 

† Nina PAWŁOWSKA

Zmarła nasza drogi siostra w Chrystusie, śp. † Nina Pawłowska. Msza Św. żałobna odbędzie się 10 grudnia (poniedziałek) o godzinie 830 w kościele Trójcy Świętej, a po niej nastąpi odprowadzenie Ciała na miejsce wiecznego spoczynku. Różaniec Św. w intencji zmarłej zostanie odmówiony w dniu pogrzebu o godzinie 800 w kościele.

 


† Stanisław WINIARSKI

Zmarł nasz drogi brat w Chrystusie, śp. † Stanisław Winiarski. Msza Św. żałobna odbędzie się 10 grudnia (poniedziałek) o godzinie 1300 w kościele Trójcy Świętej, a po niej nastąpi odprowadzenie ciała na miejsce wiecznego spoczynku. Różaniec Św. w intencji zmarłego zostanie odmówiony w dniu pogrzebu o godzinie 1230 w kościele.

 


† Janina SAROTA

Zmarła nasza droga siostra w Chrystusie, śp. † Janina Sarota. Msza Św. żałobna odbyła się 7 grudnia o godzinie 1400 w kościele Trójcy Świętej, a po niej odprowadzone zostało Ciało na miejsce spoczynku. Różaniec Św. w intencji zmarłej został odmówiony w dniu pogrzebu o godzinie 1430 w kościele.

 

 


† Anna WILK

Zmarła nasza droga siostra w Chrystusie, śp. † Anna Wilk. Msza Św. żałobna odbędzie się 16 listopada (piątek) o godzinie 1500 w kościele Trójcy Świętej, a po niej nastąpi odprowadzenie Żałobnej Urny na cmentarz parafialny. Różaniec Św. w intencji zmarłej zostanie odmówiony w dniu pogrzebu o godzinie 1430 w kościele.

 


† Stanisław NIEĆ

Zmarł nasz drogi brat w Chrystusie, śp. † Stanisław Nieć. Msza Św. żałobna odbędzie się 8 listopada (czwartek) o godzinie 1400 w kościele Trójcy Świętej, a po niej nastąpi odprowadzenie ciała na cmentarz parafialny. Różaniec Św. w intencji zmarłego zostanie odmówiony w dniu pogrzebu o godzinie 1330 w kościele.

 


† Janusz DĘBICKI

Zmarł nasz drogi brat w Chrystusie, śp. † Janusz Dębicki z ul. Grunwaldzkiej. Msza Św. żałobna odbędzie się 8 listopada (czwartek) o godzinie 800 w kościele Trójcy Świętej. Uroczystości pogrzebowe odbędą się o godzinie 1300 na cmentarzu komunalnym przy ul. Śniadeckich 19. Różaniec Św. za duszą zmarłego zostanie odmówiony w kaplicy cmentarnej o godzinie 1230.

 


† Barbara WRÓBEL

Zmarła nasza droga siostra w Chrystusie, śp. † Barbara Wróbel. Msza Św. żałobna odbędzie się 13 października (sobota) o godzinie 1300 w kościele Trójcy Świętej, a po niej nastąpi odprowadzenie ciała na cmentarz parafialny. Różaniec Św. w intencji zmarłej zostanie odmówiony w dniu pogrzebu o godzinie 1230 w kościele.

 


† Zofia MIKULEC

Zmarła nasza droga siostra w Chrystusie, śp. † Zofia Mikulec. Msza Św. żałobna odbędzie się 30 sierpnia (czwartek) o godzinie 1400 w kościele Trójcy Świętej, a po niej nastąpi odprowadzenie ciała na cmentarz parafialny. Różaniec Św. w intencji zmarłej zostanie odmówiony w dniu pogrzebu o godzinie 1330 w kościele.

 


† HALINA LASKOSZ

Zmarła nasza droga siostra w Chrystusie, śp. † Halina Laskosz. Msza Św. żałobna odbędzie się 29 sierpnia (środa) o godzinie 1400 w kościele Trójcy Świętej, a po niej nastąpi odprowadzenie ciała na cmentarz parafialny. Różaniec Św. w intencji zmarłej zostanie odmówiony w dniu pogrzebu o godzinie 1330 w kościele.

 


†Jarosław BABIARZ

Zmarł nasz drogi brat w Chrystusie, śp. † Jarosław Babiarz.   Msza Św. żałobna odbędzie się 18 lipca (środa) o godzinie 1400 w kościele Trójcy Świętej. Po Mszy Św. żałobnej ciało zostanie odprowadzone na cmentarz parafialny. Różaniec Św. w intencji zmarłego zostanie odmówiony w dniu pogrzebu o godzinie 1330 w kościele.

 


†Józef JANUR

Zmarł nasz drogi brat w Chrystusie, śp. † Józef Janur.   Msza Św. żałobna odbędzie się 18 lipca (środa) o godzinie 1100 w kościele Trójcy Świętej. Po Mszy Św. żałobnej ciało zostanie odprowadzone na cmentarz parafialny przy ul. Ruczaj. Różaniec Św. w intencji zmarłego zostanie odmówiony w dniu pogrzebu o godzinie 1030 w kościele.

 


†Tadeusz Gargula

Zmarł nasz drogi brat w Chrystusie, śp. † Tadeusz Gargula z ul. Podbielowskiej.   Msza Św. żałobna odbędzie się 13 lipca (piątek) o godzinie 1400 w kościele Trójcy Świętej. Po Mszy Św. żałobnej ciało zostanie odprowadzone na cmentarz parafialny. Różaniec Św. w intencji zmarłego zostanie odmówiony w dniu pogrzebu o godzinie 1330 w kościele.

 


†Kazimierz  Mróz

Zmarł nasz drogi brat w Chrystusie, śp. † Kazimierz Mróz z ul. Podbielowskiej.   Msza Św. żałobna odbędzie się 12 lipca (czwartek) o godzinie 1400 w kościele Trójcy Świętej. Po Mszy Św. żałobnej ciało zostanie odprowadzone na cmentarz parafialny. Różaniec Św. w intencji zmarłego zostanie odmówiony w dniu pogrzebu o godzinie 1330 w kościele.

 


† Edward DADAŚ

W dniu 26 czerwca zmarł nasz drogi brat w Chrystusie, śp. † Edward Dadaś.   Msza Św. żałobna odbędzie się 29 czerwca (piątek) o godzinie 1400 w kościele Trójcy Świętej. Po Mszy Św. załobnej ciało zostanie odprowadzone na cmentarz parafialny. Różaniec Św. w intencji zmarłego zostanie odmówiony w dniu pogrzebu o godzinie 1330 w kościele.


† Stanisław Nawieśniak

W dniu 20 czerwca zmarł nasz drogi brat w Chrystusie, śp. † Stanisław Nawieśniak.   Msza Św. żałobna odbędzie się 23 czerwca (sobota) o godzinie 900 w kościele Trójcy Świętej. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w sobotę o godzinie 1500 na cmentarzu komunalnym przy ul. Śniadeckich 19. Różaniec Św. w intencji zmarłego zostanie odmówiony w dniu pogrzebu o godzinie 1430 w kaplicy na cmentarzu.


† MARTA MORDARSKA-GRZYWA

W dniu 9 czerwca zmarła nasza droga siostra w Chrystusie, śp. † Marta Mordarska-Grzywa.   Msza Św. żałobna odbędzie się 13 czerwca (środa) o godzinie 1500 w kościele Trójcy Świętej. Po Mszy Św. śp. Marta zostanie odprowadzona na cmentarz parafialny. Różaniec Św. w intencji zmarłej zostanie odmówiony w dniu pogrzebu o godzinie 1430 w kościele.

 


† JÓZEFA PACYNA

W dniu 28 maja zmarła nasza droga siostra w Chrystusie, śp. † Józefa Pacyna.   Msza Św. żałobna odbędzie się 1 czerwca (piątek) o godzinie 1400 w kościele Trójcy Świętej. Po Mszy Św. śp. Józefa zostanie odprowadzona na cmentarz parafialny. Różaniec Św. w intencji zmarłej zostanie odmówiony w dniu pogrzebu o godzinie 1330 w kościele.

 


† TERESA STACHOŃ

W dniu 21 maja zmarła nasza droga siostra w Chrystusie, śp. † Teresa Stachoń.   Msza Św. żałobna odbędzie się 25 maja (piątek) o godzinie 900. Uroczystości pogrzebowe odbędą się o godzinie 1330 w Kaplicy na Cmentarzu Komunalnym przy ul. Śniadeckich. Różaniec Św. będzie odmówiony w dniu pogrzebu, w Kaplicy na Cmentarzu o godzinie 1300.

Niech śp. Teresa odpoczywa w pokoju wiecznym.


† Zofia Żelasko z ul. Dąbrówki

W dniu 18 kwietnia zmarła nasza droga siostra w Chrystusie, śp. † Zofia Żelasko z ulicy Dąbrówki.   Msza Św. żałobna odbędzie się 20 kwietnia (piątek) o godzinie 1500, po której odprowadzimy śp. Zofię na cmentarz. Różaniec Św. będzie odmówiony w dniu pogrzebu, w kościele, o godzinie 1430.

Niech śp. Zosia odpoczywa w pokoju wiecznym.

 


† Helena Luberda z ul. Zawiszy czarnego

W dniu 12 kwietnia zmarła nasza droga siostra w Chrystusie, śp. † Helena Luberda z ulicy Zawiszy Czarnego.  Msza Św. żałobna odbędzie się 14 kwietnia (sobota) o godzinie 900. Odprowadzenie ciała śp. Heleny na cmentarz w Gołąbkowicach w sobotę o godzinie 1200

Niech śp. Helena odpoczywa w pokoju wiecznym.


† Antonina SOpata z ul. Zalesie

W dniu 15 marca zmarła nasza droga siostra w Chrystusie, śp. † Antonina Sopata z ulicy Zalesie.  Msza Św. żałobna odbędzie się 17 marca (sobota) o godzinie 1400, po której odprowadzimy śp. Antoninę na cmentarz. Różaniec Św. będzie odmówiony w dniu pogrzebu, tj. 17 marca w kościele o godzinie 1330, a także 16 marca o godzinie 1800 w domu rodzinnym (ul. Zalesie 10). 

 


† Adam Bernady

W dniu 12 marca zmarł nasz drogi brat w Chrystusie, śp. † Adam Bernady.  Msza Św. żałobna odbędzie się 16 marca, w piątek o godzinie 900 w kościele Trójcy Świętej w Nowym Sączu. Uroczystości pogrzebowe odbędą się o godzinie 1100 w Kaplicy przy Cmentarzu Komunalnym  (ul. Śniadeckich 19). Różaniec Św. będzie odmówiony w dniu pogrzebu o godzinie 1030 w Kaplicy na Cmentarzu Komunalnym przy ul. Śniadeckich.


† Stanisława Nowak z ul. Grunwaldzkiej

W dniu 10 marca zmarła nasza droga siostra w Chrystusie, śp. † Stanisława Nowak z ulicy Grunwaldzkiej.  Msza Św. żałobna odbędzie się 15 marca o godzinie 1300, po której odprowadzimy śp. Stanisławę na cmentarz. Różaniec Św. będzie odmówiony w dniu pogrzebu, tj. 15 marca w kościele o godzinie 1230, a także będzie odmawiany w kaplicy cmentarnej w Nawojowej w dniach 12, 13 i 14 marca o godzinie 1700.


 

† Kazimiera Dudziak

W dniu 6 marca zmarła nasza droga siostra w Chrystusie, śp. † Kazimiera Dudziak. Msza Św. żałobna i odprowadzenie na cmentarz  w piątek, 9 marca o  godzinie 1300. Niech śp. Kazimiera odpoczywa w pokoju wiecznym.

 

 

 

 

 


† Zofia Górowska z Ul. Grunwaldzkiej

W dniu 1 marca zmarła nasza droga siostra w Chrystusie, śp. † Zofia Górowska. Różaniec Św. w intencji Zmarłej zostanie odmówiony w sobotę, 3 marca w kościele Trójcy Świętej o godzinie 930. Msza Św. żałobna i odprowadzenie na nowy cmentarz w sobotę o  godzinie 1000. Niech śp. Zofia odpoczywa w pokoju wiecznym.

 


† Helena Nieć z Ul. Grunwaldzkiej

W dniu 25 lutego zmarła nasza droga siostra w Chrystusie, śp. † Helena Nieć z ulicy Grunwaldzkiej. Różaniec Św. w intencji Zmarłej zostanie odmówiony w środę, 28 lutego w kościele Trójcy Świętej o godzinie 1430. Msza Św. żałobna i odprowadzenie na cmentarz w środę o  godzinie 1500. Niech śp. Helena odpoczywa w pokoju wiecznym.

 


† Władysław Nowak z Ul. Grunwaldzkiej

W dniu 25 lutego zmarł nasz drogi brat w Chrystusie, śp. † Władysław Nowak z ulicy Grunwaldzkiej. Różaniec Św. w intencji Zmarłego zostanie odmówiony w poniedziałek i wtorek o godzinie 1600 w kaplicy Cmentarnej w Nawojowej oraz w środę, 28 lutego w kościele Trójcy Świętej o godzinie 1230. Msza Św. żałobna i odprowadzenie na cmentarz w środę o  godzinie 1300.Niech śp. Władysław odpoczywa w pokoju wiecznym.

 


† Marian Owsianka z ul. Skalnej

W dniu 24 lutego zmarł nasz drogi brat w Chrystusie, śp. † Marian Owsianka. Różaniec Św. w intencji Zmarłego zostanie odmówiony w niedzielę i poniedziałek w Domu Pogrzebowym przy ul. Nawojowskiej 45 o godzinie 1800 oraz w kościele Trójcy Św. we wtorek, 27 lutego o godzinie 1230. Msza Św. żałobna i odprowadzenie na cmentarz we wtorek o godzinie 1300. Niech śp. Marian odpoczywa w pokoju wiecznym.


† Adam Król z ul. św. Rocha

29 stycznia 2018 r. zmarł nasz drogi brat w Chrystusie, śp. † Adam Król z ulicy św. Rocha. Msza Św. żałobna odbędzie się 31 stycznia w kościele pw. Św. Trójcy o godzinie 1400.  Odprowadzenie na cmentarz przy kościele Św. Rocha bezpośrednio po Mszy Św. żałobnej. Niech śp. Adam odpoczywa w pokoju wiecznym.

 


† Józefa Jurkowska z ulicy zalesie

22 stycznia 2018 r. zmarła nasza droga siostra w Chrystusie, śp. † Józefa Jurkowska z ulicy Zalesie. Msza Św. żałobna odbędzie się 25 stycznia w kościele pw. Św. Trójcy.  Odprowadzenie na cmentarz przy kościele Św. Rocha bezpośrednio po Mszy Św. żałobnej. Niech śp. Józefa odpoczywa w pokoju wiecznym.

 


ROK 2017


† Natalia Pociecha z ulicy Korczaka

14 listopada zmarła nasza droga siostra w Chrystusie, śp. † Natalia Pociecha z ulicy Korczaka. Msza Św. żałobna odbędzie się 18 listopada (sobota) o godzinie 900 w kościele pw. Św. Trójcy.  Odprowadzenie na cmentarz w Gołąbkowicach o godzinie 1100. Niech śp. Natalia odpoczywa w pokoju wiecznym.

 


† Mieczysława mikulec z ul. Zyndrama

27 października zmarła nasza droga siostra w Chrystusie, śp. † Mieczysława Mikulec z ulicy Zyndrama. Różaniec Św. w intencji Zmarłej zostanie odmówiony w kościele Trójcy Św. w poniedziałek, 30 października o godzinie 1330, a Msza Św. żałobna i odprowadzenie na cmentarz o godzinie 1400. Niech śp. Mieczysława odpoczywa w pokoju wiecznym.

 


† Jan Horowski z ul. Mieszka I

W dniu 26 października zmarł nasz drogi brat w Chrystusie, śp. † Jan Horowski z ulicy Mieszka I. Różaniec Św. w intencji Zmarłego zostanie odmówiony w kościele Trójcy Św. w sobotę, 28 października o godzinie 1130, a Msza Św. żałobna i odprowadzenie na cmentarz o godzinie 1200. Niech śp. Jan odpoczywa w pokoju wiecznym.

 


† Grzegorz Popiela z ul. Skalnej

W nocy, 22 października zmarł nasz drogi brat w Chrystusie, śp. † Grzegorz Popiela z ulicy Skalnej. Różaniec Św. w intencji Zmarłego zostanie odmówiony w kościele Trójcy Św. we wtorek, 24 października o godzinie 1330, a Msza Św. żałobna i odprowadzenie na cmentarz o godzinie 1400. Niech śp. Grzegorz odpoczywa w pokoju wiecznym.

 


Uprzejmie prosimy wszystkich parafian o nadsyłanie drogą mailową ważnych informacji dotyczących spraw parafii, m.in. śmierci naszych bliskich. Mogą to być nekrologii, zdjęcia lub inne informacje dotyczące pogrzebu.

  info@parafiarocha.pl