XIX Niedziela Zwykła
12.08. 2018

1. We wtorek całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu i nowenna do Miłosierdzia Bożego.
  2. W środę uroczystość Wniebowzięcia NMP. Jest to święto obowiązkowe. Msze Święte wg porządku niedzielnego. Po każdej Mszy Św. błogosławieństwo ziół i kwiatów.
  3. W środę o godz. 18:00 spotkanie popielgrzymkowe dla uczestników Festiwalu Młodych w Medjugorie.
  4. W czwartek będziemy przeżywać odpust parafialny ku czci Patrona Parafii Św. Rocha. Msze Św. w zabytkowym kościółku odprawiane będą o godzinie 7:30, 9:30 i suma odpustowa o godzinie 17:00. Swój jubileusz 25-lecia kapłaństwa będzie przeżywał ks. dr Jerzy Zoń, a Słowo Boże wygłosi ks. dr Antoni Koterla z Zawady. Prosimy, aby w czasie sumy odpustowej o godz. 17:00 wzięły udział wszystkie asysty. Panów prosimy o przygotowanie baldachimu.
  5. W piątek wyrusza na Jasną Górę XXXVI Piesza Pielgrzymka Tarnowska. Wszystkich zachęcamy do duchowego przeżywania pielgrzymki i słuchania transmisji w radiu RDN.
  6. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańca św. dla panów.

Plakat – filmy na Ołtarzu Papieskim: