III Niedziela Adwentu
16.12.2018

1. Dzisiejsza niedziela nazywana GAUDETE rozpoczyna w naszej parafii czas świętych rekolekcji. Msze Św. od poniedziałku do środy o godzinie 700 i 1700. We wtorek odbędzie się spowiedź św. Od godziny 730-900 i po południu od 1430-1700 z przerwą 30-minutową o godzinie 1530. Dokładny plan na afiszach i w internecie. Rekolekcje prowadzi ks. dr Wacław Barnaś. Módlmy się o owocne przeżywanie rekolekcji przez wiernych.
  2. Dzisiaj po Mszach Św. przy wyjściu z kościoła młodzież z grupy JP2 rozprowadza świąteczne aniołki jako cegiełki na cele młodzieży.
  3. Roraty odprawiane są w dni powszednie o godzinie 1700. Zapraszamy dzieci z lampionami. Nowenna do Dzieciątka Jezus w niedzielę po nieszporach, a w dni powszednie po Mszy św. wieczornej.
  4. W poniedziałek po Mszy Św. wieczornej zbiórka ministrantów.
  5. We wtorek ze względu na spowiedź św. nie będzie całodziennej adoracji. Najświętszego Sakramentu. Po Mszy Św. wieczornej zbiórka lektorów.
  6. W piątek ze względu na spowiedź w dekanacie i strojenie kościoła nie będzie Mszy Św. młodzieżowej. Kandydatów do bierzmowania zapraszamy na roraty na godzinę 1700. Obecność obowiązkowa.
  7. W sobotę o godzinie 1700 nabożeństwo do Św. Rity. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy mają różne sprawy do rozwiązania. Znana jest ona jako mistrzyni rozwiązywania wszystkich spraw ludzkich.
  8. Zarząd Osiedla i TKKF Dąbrówka zaprasza mieszkańców na spotkanie dotyczące instalacji na naszym osiedlu Internetu światłowodowego, które odbędzie się w środę 19 grudnia o godz. 1800 w SP nr 9.
ZAKOŃCZENIE REKOLEKCJI WE WTOREK O GODZ. 17:00 I 20:00!