XI Niedziela Zwykła
17.06.2018 r.
  1. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach czerwcowych, które są po Mszach Św. wieczornych.
  2. We wtorek całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu.
  3. W piątek zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Msze Święte dla dzieci i młodzieży:
  • o godzinie 800 – Msza Św. dla klas IV-VII szkoły podstawowej i klas gimnazjalnych, a także liceum elitarnego.
  • o godzinie 1000 – Msza Św. dla klas 0-III szkoły podstawowej
  • o godzinie 1515 – Msza Św. dla „Ochronki”
  1. W piątek bardzo serdecznie zapraszamy na nabożeństwo do Św. Rity. Każdy z nas nosi w swoim sercu różne problemy, które pomaga rozwiązywać „Święta od Róż”.
  2. W piątek o godzinie 1800 na sądeckim rynku odbędzie się V Koncert Uwielbieniowy „Pod sztandarem Jezusa” z zespołem „Maleo” Malejonek Reggae Rockers. Zapraszamy do wzięcia udziału. Z tego względu nie będzie spotkania grupy młodzieżowej JP2...
  3. W sobotę odbędzie się Charytatywny Bieg Świętego Rocha połączony z festynem. Zapisy trwają do 17 czerwca na stronie internetowej: biegrocha.xon.pl

W programie:
800 – Msza Św. w Kościele Św. Rocha
850 – Rejestracja zawodników
900 – Uroczyste otwarcie zawodów
910 – Start biegu od najmłodszych kategorii

Bezpośrednio po biegu odsłonięcie i poświęcenie tablicy Stanisława Janisza, uroczyste otwarcie i poświęcenie parkingu oraz boiska do siatkówki plażowej na placu rekreacyjnych a następnie rozpoczęcie festynu.

1. W niedzielę zapraszamy na godzinę 1800 na adorację Pomocników Maryi.
  2. W lipcu i sierpniu nie będzie Mszy Św. dla dzieci o godzinie 1230.
  3. W dniu 2 lipca odbędzie się pielgrzymka do Częstochowy. Zapisy u Pani Urszuli Kościsz. Są jeszcze wolne miejsca. Zachęcamy do zapisów.
  4. Dzisiaj w Starym Sączu, w Centrum Jana Pawła II, odbywa się Diecezjalne Święto Rodziny. Zapraszamy do udziału w festynie.
  5. Rozpoczęły się zapisy na XXXVI Pieszą Pielgrzymkę Tarnowską na Jasną Górę. Hasło tegorocznej pielgrzymki: “Pełni Ducha Świętego budujemy Kościół na wzór Chrystusa”. Pielgrzymka rozpoczyna się 17 sierpnia Eucharystią o godzinie 630 sprawowaną na placu katedralnym w Tarnowie. Zapisy będą prowadzone w naszej parafii przez czerwiec i lipiec, a w miesiącu sierpniu w parafii Św. Kazimierza. Koszt uczestnictwa wynosi 90 zł od osoby. Jeśli z domu idzie więcej osób, każda następna płaci 60 zł a każde następne dziecko (drugie dziecko z rodziny) do kl. III gimnazjum włącznie tylko 20 zł – resztę dopłaca Caritas. Gdy idzie jedno dziecko z rodziny płaci 60 zł. Więcej informacji o Pieszej Pielgrzymce Tarnowskiej znajduje się na stronie internetowej pielgrzymkatarnowska.pl Spotkanie organizacyjne przed Pieszą Pielgrzymką Tarnowską grupy 20 – św. Kazimierza odbędzie się w niedzielę 12 sierpnia o godzinie 1600 w parafii św. Kazimierza. Będzie także możliwość zapisów.
  6. Słowo o. Bogusława Augustowskiego – proboszcza i kustosza sanktuarium w Tuchowie: Od 30 czerwca do 8 lipca parafia w Tuchowie zaprasza na Wielki Odpust Tuchowski. W obecnym roku przeżywamy dwa jubileusze: 125 lat od przybycia redemptorystów do Tuchowa i 100 lat odzyskania niepodległości przez Polskę. Dokładny plan znajduje się na plakacie. Zapraszamy do Tuchowa w imieniu wspólnoty redemptorystów.
    .
  7. Z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do Pana śp. Marta Mordarska-Grzywa. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym.