XXIX Niedziela Zwykła
21.10.2018

1. W dniu dzisiejszym rozpoczyna się Tydzień Misyjny. W czasie nabożeństw różańcowych polecać będziemy misjonarzy, misjonarki. Przy głównym wejściu cegiełką można wesprzeć remont Ochronki w Boliwii.
  2. W poniedziałek zapraszamy na nabożeństwo do Św. Rity, Patronki różnych skomplikowanych spraw. Otrzymała od Boga dar rozwiązywania pozytywnego najtrudniejszych spraw.
  3. We wtorek całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona koronką i Różańcem.
  4. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  5. W czwartek zapraszamy na nabożeństwo do Św. Ojca Pio. Różaniec dla dzieci będzie o godzinie 1630 a o godzinie 1700 Msza Św. i Różaniec z Ojcem Pio. Święty Stygmatyk jest wzorem nieustannej modlitwy różańcowej.
  6. W piątek po Mszy wieczornej, około godz. 1800 zbiórka wszystkich lektorów, a o godzinie 1900 spotkanie młodzieży grupy JP2.
  7. W sobotę zapraszamy na godzinę 1600, na Adorację, którą prowadzi Duchowa Adopcja Dziecka Poczętego. O godzinie 1645 błogosławieństwo matek w stanie „błogosławionym”.
  8. W niedzielę o godzinie 1545 zapraszamy na adorację Pomocników Maryi połączoną z Różańcem. O godzinie 1700 odbędzie się Msza Św.
  9. W środę 31 października o godzinie 1900 w Iwkowej odbędzie się „Wieczór Uwielbienia ze Świętymi”. Z naszej parafii organizowany jest wyjazd dla młodzieży. Zapisy do przyszłej niedzieli u ks. Piotra. Koszt 5 zł.
  10. W zakrystii można już składać „wypominki” za naszych bliskich zmarłych. Kartki wypominkowe znajdują się na stoliku przy wyjściu z kościoła.
  11. Nauka gry na gitarze, spotkania grupy religijno-językowej, DSM i scholi o ustalonych godzinach.
  12. 28 października odbędzie się odsłonięcie pomnika Józefa Piłsudskiego połączone z przysięgą sądeckich Strzelców Związku Strzeleckiego “Strzelec”. Uroczystości rozpoczną się Mszą Św. o godzinie 1245 Mszą Św. w kościele Św. Kazimierza.