XXXIV Niedziela Zwykła
22.11.2020 r.

1. Dzisiaj przeżywamy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. O godzinie 16.30 będzie Różaniec z wypominkami. W ciągu tygodnia wypominki czytane są po porannej i wieczornej Mszy Świętej.
  2. W poniedziałek po Mszy Św. wieczornej zbiórka aspirantów.
  3. We wtorek całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona nowenną do Miłosierdzia Bożego.
  4. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  5. W czwartek zapraszamy na nabożeństwo do Św. Ojca Pio. Razem ze świętym Stygmatykiem będziemy opasywać świat modlitwą.
  6. W piątek po Mszy Świętej wieczornej zbiórka lektorów, a o godzinie 19.30 spotkanie grupy JPII.
  7. W sobotę o godzinie 16.00 adorację prowadzi Duchowa Adopcja Dziecka Poczętego.
  8. W przyszłą niedzielę o godzinie 15.45 zapraszamy na adorację Pomocników Maryi.
  9. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Adwent, a zarazem nowy rok liturgiczny. Zachęcamy dzieci do udziału w roratach. Prosimy, aby przyniosły ze sobą lampiony.