VI Niedziela Wielkanocna
09.05.2021 r.

1. Dzisiaj o godz. 16:30 zapraszamy na nabożeństwo majowe. W dni powszednie nabożeństwo majowe o godz. 18:00. W tradycji polskiej tłumnie uczestniczyły w nim dzieci i młodzież. Prosimy rodziców o przyprowadzanie dzieci na to nabożeństwo.
  2. W poniedziałek o godz. 17:00 zbiórka aspirantów.
  3. We wtorek całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona koronką do Miłosierdzia Bożego i litanią loretańską.
  4. W środę nowenna do Matki Bożej.
  5. W piątek święto św. Macieja Apostoła. Rozpoczniemy nowennę do Ducha Świętego, którą będziemy odprawiać po Mszy św. porannej i wieczornej
  6. W piątek po Mszy św. wieczornej zbiórka lektorów, a o godz. 19:30 spotkanie Grupy JPII.
  7. W sobotę o godz. 17:30 spowiedź dla rodziców i dzieci, które przeżywać będą rocznicę I Komunii św.
  8. Przyszła niedziela to uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. O godz. 11:00 rocznica I Komunii św. dzieci z klas czwartych, a o godz. 12:30 Msza św., na której udzielany będzie sakrament chrztu świętego. Katecheza chrzcielna rodziców i chrzestnych w czwartek o godz. 17:00.
  9. W przyszłą niedzielę po prymarii zmiana tajemnic różańca św. dla Panów.
  10. Z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności śp. Sabina Mółka. Polećmy ją Bożemu Miłosierdziu.