II Niedziela Wielkiego Postu
28.02.2021 r.

1. Dzisiaj przeżywamy Dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami. Z tej racji po Mszach św. zbiórka do puszek na Ogólnopolski Fundusz Misyjny Ad Gentes.
  2. Zapraszamy dzisiaj na godz. 15:15 na adorację Pomocników Maryi, a o godz. 16:00 na nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym.
  3. W poniedziałek o godz. 16:00 adorację prowadzi Apostolstwo Modlitwy.
  4. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej zbiórka ministrantów.
  5. We wtorek całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona nowenną do Miłosierdzia Bożego.
  6. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  7. Spowiedź przed pierwszym piątkiem miesiąca w czwartek od godz. 16:30 i w piątek od godz. 16:00. Do chorych udamy się wg ustalonego harmonogramu.
  8. W piątek zapraszamy na Drogę Krzyżową. O godz. 16:00 dla dzieci, o godz. 17:00 dla dorosłych (po niej Msza święta), a o godz. 18:30 dla młodzieży (po niej Msza święta). Na Drogę Krzyżową i Mszę młodzieżową zapraszamy szczególnie uczniów klas siódmych przygotowujących się do bierzmowania.
  9. W sobotę powierzamy się Niepokalanemu Sercu Maryi.
  10. Zapraszamy wszystkie chętne dzieci do dołączenia do scholi dziecięcej im. bł. Edmunda. Próby odbywają się w każdą sobotę o godz. 9:15 w Sali św. Józefa w dolnym kościele. Prosimy, aby dzieci przychodziły na próby w maseczkach.
  11. Zachęcamy do nabywania baranków i paschalików na stół wielkanocny. Ofiary prosimy składać do skrzynek przy figurach św. s. Faustyny i św. Antoniego.
  12. Zarząd Osiedla Dąbrówka informuje, że w dniu 5 marca odbędzie się coroczna wiosenna wystawka odpadów wielkogabarytowych. Odpady należy wystawić przed posesje najpóźniej do godziny 8:00 w dniu odbioru.
  13. W minionym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Szymonka Nosala. Naszą modlitwą otoczmy pogrążonych w bólu rodziców i rodzinę. Pod Twoją obronę…