XIII Niedziela Zwykła

26.06.2022 r.

1. Dzisiaj o godz. 15:45 zapraszamy na adorację Pomocników Maryi, a po niej nabożeństwo czerwcowe.
  2. We wtorek całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona Koronką do Bożego Miłosierdzia.
  3. W środę uroczystość Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o godz. 6:30, 9:30, 17:00 i 18:15. Po Mszy św. o godz. 17:00 zostanie odmówiona litania do Serca Pana Jezusa i nowenna do Matki Bożej. W tym dniu w modlitwie pamiętajmy o papieżu Franciszku. Składka przeznaczona do dyspozycji Ojca Świętego jako świętopietrze.
  4. W środę po Mszy Świętej o godzinie 18:15 zapraszamy na spotkanie do Sali św. Józefa (w dolnym kościele) rodziców, którzy po raz pierwszy poślą dzieci do Ochronki.
  5. W czwartek zapraszamy na nabożeństwo ku czci św. o. Pio. Chciejmy razem z nim wypraszać pokój dla świata i to, co jest nam potrzebne do katolickiego życia.
  6. W piątek do chorych udamy się wg ustalonego harmonogramu.
  7. Spowiedź przed pierwszym piątkiem miesiąca w czwartek od godz. 17:30 i w piątek od godz. 17:00.
  8. W sobotę zapraszamy na nabożeństwo fatimskie. Prosimy, aby figurę Matki Bożej poniosły Panie, które noszą Obraz Matki Bożej Częstochowskiej.
  9. Od przyszłej niedzieli przez wakacje nie ma Mszy św. dla dzieci o godz. 12:30.
  10. Z tyłu kościoła ze stolika można zabrać sobie nowy numer naszej parafialnej gazety „Gloria Tibi Trinitas”. W wersji elektronicznej gazetkę możemy znaleźć na naszej parafialnej stronie internetowej.
  11. Zarząd Osiedla Dąbrówka zaprasza mieszkańców osiedla na spotkanie sprawozdawczo-wyborcze, które odbędzie się 30 czerwca tj. czwartek o godzinie 18:00 w Szkole Podstawowej nr 9 przy ul. Piramowicza 16. Udział możliwy wraz z dowodem osobistym.
  12. Koło Nauczycieli i Wychowawców organizuje pielgrzymkę na Jasną Górę i do Gidli, która odbędzie się 20 lipca (środa). Koszt 75 zł. Są jeszcze wolne miejsca. Zapisy u Pani Urszuli Kościsz.