Ogłoszenia parafialne

XXVI Niedziela Zwykła
26.09.2021

 1. Dzisiaj o godz. 15:45 adoracja Pomocników Maryi, a o godz.16:30 Nieszpory.
 2. W poniedziałek o 17.00 zbiórka aspirantów.
 3. We wtorek całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona nowenną do Miłosierdzia Bożego. Po Mszy wieczornej spotkanie uczniów klas piątych z rodzicami przed rocznicą I Komunii św., która odbędzie się 4 października o godz. 17:00.
 4. W środę zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Na Mszę Św. wieczorną zapraszamy dzieci klas trzecich, przygotowujące się do I Komunii Świętej wraz z rodzicami.
 5. W czwartek serdecznie zapraszamy na nabożeństwo do św. O. Pio.
 6. W piątek rozpoczynają się nabożeństwa różańcowe o godzinie 17.00, a po Różańcu Msza Święta. Zachęcamy dzieci i wiernych do licznego udziału w tym nabożeństwie.
 7. Od piątku Msze Święte wieczorne o godzinie 17.00.
 8. Spowiedź przed I piątkiem miesiąca w piątek o godzinie 16.00.
 9. W piątek udamy się do chorych wg ustalonego harmonogramu.
 10. W piątek o godzinie 18.30 Msza Św. młodzieżowa i różaniec. Zachęcamy do licznego udziału młodzież naszej parafii, zwłaszcza uczniów klas 7, przygotowujących się do Sakramentu Bierzmowania.
 11. W sobotę o 12:15 zapraszamy na Parafialny Dzień Chorych i Starszych. Podczas tej Mszy Świętej udzielany będzie sakrament namaszczenia chorych. Prosimy bliskich o ułatwienie chorym i starszym przybycia do świątyni.
 12. W sobotę zapraszamy na ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie. W tym dniu wyjątkowo Różaniec będzie po Mszy Świętej. Prosimy, aby figurę poniosła młodzież z Grupy JPII.
 13. Zachęcamy do nabycia nowego Gościa Niedzielnego i Małego Gościa Niedzielnego, a także kalendarzy rolniczych w cenie 27 zł.
 14. Zarząd Osiedla Dąbrówka informuje, że w dniu 1 października tj. piątek odbędzie się na terenie naszego osiedla Jesienna Zbiórka Odpadów Wielkogabarytowych. Odpady należy wystawić najpóźniej do godziny 8:00 przed swoje posesje.
 15. Z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności śp. Helena Kościsz. Polećmy Ją Miłosierdziu Bożemu.