IV Niedziela Wielkanocna
22.04.2018 r.
  1. Zgodnie z przepisem Prawa Kanonicznego podaje się do wiadomości, że alumn V roku Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie, WOLAK Grzegorz, ur. 14 maja 1994 r. w Nowym Sączu pochodzący z naszej parafii, jest kandydatem do przyjęcia Święceń Diakonatu w dniu 19 maja 2018 roku. Gdyby ktoś wiedział o jakiejkolwiek przeszkodzie sprzeciwiającej się udzieleniu mu tych święceń, jest obowiązany w sumieniu poinformować o tym księdza proboszcza. Dziękując Bogu za wielki dar Kapłaństwa, modlimy się gorąco w intencji naszego Rodaka, który przygotowuje się do przyjęcia święceń Diakonatu.
  2. W poniedziałek wspomnienie Św. Wojciecha – bpa i męczennika, głównego Patrona Polski.
  3. W poniedziałek o godzinie 1700 zbiórka aspirantów.
  4. We wtorek całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu.
  5. We wtorek po Mszy Św. wieczornej zbiórka kandydatów na lektorów.
  6. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  7. W czwartek zapraszamy na nabożeństwo ku czci Św. Ojca Pio. Będziemy razem z nim prosić o to, aby świat był bardziej „ludzki”, bez zamachów terrorystycznych. W związku z tym – modlitwą trzeba „opasać” świat.
  8. W piątek zakończenie roku szkolnego maturzystów Elitarnego Liceum Ogólnokształcącego w Nowym Sączu. O godzinie 830 Msza Św. w oratorium a o godzinie 915
  9. W piątek o godzinie 1900 spotkanie grupy młodzieżowej JP2.
  10. W sobotę o godzinie 800 z parkingu przy plebanii wyjazd młodzieży na szkolenie oazowe do Limanowej.
  11. W sobotę o godz. 945 nauka gry na gitarze i spotkania grup religijno-językowych. Schola i DSM o ustalonych godzinach.
  12. W sobotę o godzinie 1700 zapraszamy na Duchową Adopcję Dziecka Poczętego i błogosławieństwo matek „w stanie błogosławionym”, a także ojców. U księdza Proboszcza będzie można złożyć rozdane wcześniej deklaracje o przystąpieniu do Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.
  13. W sobotę po Mszy Św. wieczornej spotkanie i próba przed Sakramentem Komunii Św. dla dzieci z klas III wraz Rodzicami.
  14. W niedzielę zapraszamy na adorację Pomocników Maryi.
  15. Parafia NSPJ organizuje kurs przedmałżeński, który rozpocznie się 14 maja. Dla zainteresowanych parafian szczegółowy program znajduje się na naszej stronie internetowej.
  16. Z naszej parafii odeszła do wieczności śp. Zofia Żelasko. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym.

Program kursu przedmałżenskiego w parafi NSPJ: