XXV Niedziela Zwykła
20.09.2020

1. W poniedziałek o godz. 17:00 zbiórka aspirantów.
  2. We wtorek całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona nowenną do Miłosierdzia Bożego. W tym dniu w naszej parafii odbędzie się nabożeństwo do św. Rity. Wszystkich czcicieli serdecznie zapraszamy, a także tych, którzy przeżywają jakiekolwiek problemy.
  3. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. W czwartek o godz. 18:00 Msza św. i nabożeństwo do św. O. Pio. Będziemy otaczać cały świat modlitwą, aby prawo Boże wszędzie było przestrzegane.
  5. W piątek po Mszy św. wieczornej zbiórka lektorów, a o godz. 19:30 spotkanie Grupy JPII.
  6. W sobotę na godz. 12:00 na Mszę św. zapraszamy wszystkich chorych, rencistów i emerytów z naszej parafii w związku z Tygodniem Miłosierdzia. W czasie Mszy zostanie udzielony sakrament namaszczenia chorych.
  7. W sobotę o godz. 17:00 adorację prowadzi Duchowa Adopcja Dziecka Poczętego, a po niej błogosławieństwo matek i ojców oczekujących potomstwa oraz tych, którzy brali udział w adoracji.
  8. W przyszłą niedzielę o godz. 15:45 adoracja Pomocników Maryi. Po dłuższej przerwie zapraszamy serdecznie na to nabożeństwo dzieci wraz z rodzicami. Maryja ma wielkie zaufanie do dzieci i główne przesłania skierowane do ludzkości przekazywała dzieciom.
  9. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Jest nowy Gość Niedzielny, a także Kalendarze rolnicze w cenie 25 zł. Ofiary za kalendarze prosimy wrzucać do skrzynki przy stoliku z gazetami.
  10. Przypominamy, że I Komunia św. w naszej parafii odbędzie się w niedzielę (4 października) o godz. 12:30. Intencja zamówiona na tę godzinę będzie odprawiona o godz. 11:00. Za zmianę przepraszamy.

XXIV Niedziela Zwykła
13.09.2020

1. W poniedziałek Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Po wieczornej Mszy Świętej będzie Droga Krzyżowa. Przy dobrej pogodzie odbędzie się w plenerze.
  2. W poniedziałek o godz. 17:00 zbiórka ministrantów.
  4. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  5. W czwartek po Mszy wieczornej katecheza dla dorosłych na plebanii
    z zachowaniem obostrzeń sanitarnych.
  6. W piątek o godz. 19:30 Msza Święta młodzieżowa. Po tej Mszy obowiązkowe spotkanie uczniów klas 8, przygotowujących się do sakramentu bierzmowania.
  7. W piątek trzech lektorów z naszej parafii w bazylice św. Małgorzaty zostanie ceremoniarzami. Gratulujemy im i ich rodzicom, za świadectwo wiary.
  8. W przyszłą niedzielę po prymarii zmiana tajemnic różańca św. dla Panów.
  10. Dnia 19 września odbędą się: Piesza Pielgrzymka i Autokarowa Pielgrzymka do Limanowej. Zapisy na powrót autokarem z pieszej pielgrzymki u ks. Macieja – koszt 5 zł. W związku z obostrzeniami limit pielgrzymów pieszych z naszej parafii wynosi 20 osób, dlatego prosimy o jak najszybsze zapisanie się. Zapisy na autokarową pielgrzymkę ministrantów, lektorów i DSM u ks. Wojciecha – koszt 5 zł. Zapisy trwają do wtorku.

XXIII Niedziela Zwykła
06.09.2019

1. Dzisiaj o godzinie 12.30 Msza Święta z udziałem dzieci. Serdecznie prosimy rodziców i starszych, aby przyprowadzali najmłodszych na tę Eucharystię.
  2. W poniedziałek o godz. 17:00 Apostolstwo Modlitwy prowadzi adorację przed Najświętszym Sakramentem, a po Mszy Świętej na plebanii będzie krótkie spotkanie Caritasu z zachowaniem obostrzeń sanitarnych. W kościele po Mszy spotkanie ministrantów i kandydatów, którzy chcieliby zostać ministrantami.
  3. We wtorek całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona nowenną do Miłosierdzia Bożego. W tym dniu przeżywamy Uroczystość Narodzenia NMP, głównej patronki diecezji.
  4. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Po Mszy Św. spotkanie synodalne z zachowaniem norm sanitarnych.
  5. W czwartek o godzinie 19.00 w kościele spotkanie rodziców uczniów klas trzecich, przygotowujących się do I Komunii Świętej.
  6. W piątek po wieczornej Mszy Świętej zbiórka lektorów, a o godzinie 19:30 spotkanie grupy młodzieżowej Jana Pawła II. Zapraszamy również nowe osoby od klasy 7 szkoły podstawowej.
  7. Zachęcamy, aby nadal działały przy parafii istniejące zespoły młodzieżowe włącznie z pierwszym zespołem dorosłych.
  8. W przyszłą niedzielę po prymarii zmiana tajemnic różańca św. dla Pań.
    W czasie zaraz wierni zawsze szturmowali Niebo, a Różaniec jest modlitwą Nieba.
  9. Z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności śp. Ryszard Dadaś. Duszę zmarłego polećmy Bożemu Miłosierdziu.