III Niedziela Zwykła
23.01.2022 r.

1. Dzisiejsza niedziela to ustanowiona przez papieża Franciszka Niedziela Słowa Bożego.
  2. We wtorek całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona nowenną do Miłosierdzia Bożego.
  3. We wtorek po Mszy św. wieczornej zbiórka aspirantów.
  4. W środę zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  5. W czwartek nabożeństwo do Św. Ojca Pio. Współczesny świat potrzebuje omodlenia, aby zwyciężało dobro i nastał pokój. Serdecznie wszystkich zapraszamy.
  6. W sobotę o godz. 16:00 adorację prowadzi Duchowa Adopcja Dziecka Poczętego. Zapraszamy matki w stanie błogosławionym wraz z ojcami.
  7. Caritas zwraca się z serdeczną prośbą i apelem do wszystkich, którzy składają zeznania podatkowe o przekazanie także w tym roku 1% należnego podatku na cele realizowane przez Caritas Diecezji Tarnowskiej.
  8. W przyszłą niedzielę o godz. 15:45 adoracja Pomocników Maryi.
  9. Zarząd Osiedla Dąbrówka i TKKF Dąbrówka informują, że w związku z rosnącą ilością zakażeń koronawirusem nie odbędzie się tradycyjne noworoczne spotkanie mieszkańców Osiedla Dąbrówka. Natomiast organizatorzy nie zapominają o seniorach z terenu osiedla Dąbrówka i na przełomie stycznia i lutego będą rozwozić okolicznościowe paczki noworoczne. W ramach bezpieczeństwa każdy z Członków Zarządu Osiedla i TKKF będzie miał przy sobie identyfikator.
  10. Z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszli śp. Wojciech Urbanek, śp. Piotr Nawalaniec, śp. Stanisław Czaja. Polecajmy ich Bożemu Miłosierdziu.