Ogłoszenia parafialne – archiwum

10.02.2019 r.

DZISIAJ

10.02.2019 r.

Zmiana tajemnic Różańca św. dla Pań.
Poniedziałek

Światowy Dzień Chorych. Po Mszy Św. wieczornej będzie udzielany Sakrament Namaszczenia Chorych. Osobom leżącym i nie wychodzącym z domu sakramentu udzielimy podczas wizyty duszpasterskiej w pierwszy piątek marca.

Po Mszy Św. wieczornej zbiórka ministrantów.

We wtorek całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu.
Środa
W Nawojowej o godzinie 1700 trzech kandydatów z naszej parafii otrzyma z rąk Biskupa błogosławieństwo do posługi lektora. Gratulujemy Rodzicom nowych lektorów.

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Czwartek
Święto Cyryla, Mnicha i Metodego, biskupów, patronów Europy. Msze św. wg porządku powszedniego.
Piątek Msza Św. młodzieżowa o godzinie 1830. Kandydaci do Bierzmowania otrzymają poświęcone książeczki do modlitwy i różańce. Zapraszamy parafialną młodzież.

Po Mszy Św. młodzieżowej spotkanie grupy młodzieżowej Jana Pawła II.

Wspomnienie bł. Michała Sopoćko.

Sobota
W parafii Nawojowa odbędą się dekanalne rozgrywki Liturgicznej Służby Ołtarza w piłce nożnej halowej. Wyjazd zgłoszonych ministrantów i lektorów z parkingu przy plebanii o godzinie 830.

Nauka języka niemieckiego o godzinie 945. O godzinie 1200 DSM.

11 rocznica święceń biskupich Wiesława Lechowicza, Delegata KEP ds. Duszpasterstwa Emigracji Polskiej.

17.02.2019 r.
Po prymarii zmiana tajemnic Różańca Św. dla Panów.

Składka z tacy przeznaczona jest na Wyższe Seminarium Duchowne.