Ogłoszenia parafialne – archiwum

II Niedziela Adwentu
09.12.2018

1. Trwa Adwent. Roraty odprawiane są w dni powszednie o godzinie 1700. Zapraszamy dzieci z lampionami.
    1. W poniedziałek po Mszy Św. wieczornej zbiórka aspirantów.
    1. We wtorek całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu.
    1. W czwartek zapraszamy dzieci z klasy III wraz z rodzicami na Mszę Św. o godzinie 1700 i poświęcenie medalików.
    1. W piątek o godzinie 1800 spotkanie grupy młodzieżowej JP2.
    1. W sobotę wyjazd na Dzień Skupienia LSO do Nawojowej o godzinie 815 z parkingu przy plebanii. Jeszcze dzisiaj można się zapisać.
    1. W sobotę rozpoczyna się Nowenna do Dzieciątka Jezus po Mszy Św. wieczornej.
    1. W niedzielę zmiana tajemnic Różańca Św. dla Panów.
    1. W przyszłą niedzielę rozpoczynają się rekolekcje adwentowe, które poprowadzi ks. Wacław Barnaś. Program rekolekcji znajduje się poniżej.
    1. Rozprowadzane są świece Caritas, jako wigilijna pomoc dla najuboższych dzieci. Świece rozprowadzają Panie z Parafialnego oddziału CARITAS.
    1. Siostry zakonne rozprowadzają poświęcane opłatki na stół wigilijny.
    1. Chór Świętego Rocha zaprasza chętne nowe osoby do wspólnego śpiewania kolęd. Dla tych, którzy nie mogą uczestniczyć w próbach w godzinach wieczornych w poniedziałki i środy- będzie dodatkowa próba w soboty, od godziny 11:00.
    1. W przyszłą niedzielę po Mszach św. młodzież z grupy JP2 będzie rozprowadzać aniołki do samodzielnego pomalowania, jako cegiełka na cele młodzieży.
  1. Z naszej parafii odeszli do wieczności śp. Janina Sarota, śp. Stanisław Winiarski i śp. Nina Pawłowska.
Plakat wyjazdu młodzieży do Czarnogóry: Rekolekcje parafialne: