GM 2015 – Praca ręczna

Inicjatywy integrujące grupę JP2

 Z okazji Świąt Bożego Narodzenia młodzież naszej parafii z Grupy Jana Pawła II postanowiła przygotować własnoręcznie kartki świąteczne. Inicjatywa ta miała na celu nie tylko integrację grupy, ale także promocję kartek z elementami chrześcijańskimi i powrót do zwyczaju wysyłania rodzinie, przyjaciołom i znajomym życzeń świątecznych. Pracy nie brakowało, młodzież poświęciła wiele godzin na przygotowanie kartek, a wszystko to było możliwe również dzięki wielkiemu zaangażowaniu i życzliwości Przyjaciół Młodzieży.

Młodzież naszej parafii pragnie też przed Świętami odwiedzić ludzi starszych i chorych, by złożyć im świąteczne życzenia i prosić o modlitwę w intencji Światowych Dni Młodzieży. Za wszelką pomoc i ofiary wszystkim składamy Bóg zapłać!