Bieżące wydarzenia młodzieży

27 maja 2022 r. w naszej parafii rozpoczęła się Sądecka Nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

22 grudnia 2021 r. jasełka w wykonaniu Grupy JPII.

6 czerwca 2021 r. adoracja uwielbieniowa w Oktawie Bożego Ciała prowadzona przez młodzież.

11 listopada 2020 r. Wieczornica Patriotyczna przygotowana przez Grupę JPII i Chór św. Rocha.

11 czerwca 2020 r. koncert ewangelizacyjny “W jedności serca, w jedności ducha” w naszym kościele.

3 stycznia 2020 r. charytatywny event naszej młodzieży w sądeckim ratuszu.

20 grudnia 2019 r. Wieczór Uwielbienia pt. “Bóg Żywy, który działa”

10 listopada 2019 r. wieczór poetycko-muzyczny “Są takie Święte, jasne dni”, który przygotowała młodzież wraz z Chórem św. Rocha.

31 października 2019 r. wyjazd na “Wieczór ze Świętymi” do Iwkowej.

18 października 2019 r. na Mszy młodzieżowej gościliśmy misjonarkę z Boliwii.

27-29 września 2019 r. Piesza Pielgrzymka szlakiem św. Kingi.

28 lipca – 5 sierpnia 2019 r. nasza młodzież wraz z młodzieżą z Iwkowej pojechała do Medjugorie, Czarnogóry i Serbii.

20 czerwca 2019 r. odbył się wyjazd do Rzeszowa na koncert “Jednego Serca, Jednego Ducha”.

W sobotę i niedzielę o godzinie 1800 młodzież grupy JP2 zaprasza wszystkich parafian na spektakl teatralny pt. „Jacques Fesch – święty czy bandyta?.Spektakl odbędzie się 30 i 31 marca 2019 w sali kinowo-teatralnej (w dolnym kościele). Do zobaczenia!
KONCERT W BOŻE CIAŁO !!!
Zachęcamy młodzież i dorosłych do wspólnego wyjazdu i wielbienia BOGA śpiewem !!! – trwają zapisy
Z serca dziękujemy za Wasze hojne dary

Zostały w całości przekazane naszym bliskim, najbardziej potrzebującym.
Niech Miłosierny Jezus Wam wynagrodzi, a my, razem z potrzebującymi modlitwą Was ogarniamy. Bóg zapłać.

Wielkanocne babeczki – dar serc potrzebującym

25 marca 2018 r. po Mszach Św. młodzież będzie rozprowadzać smaczne i świeże babeczki własnoręcznie przyozdobione. Wypieki – Wielkanocne babki – mogą zagościć na naszych stołach podczas świątecznego śniadania, a zebrane ofiary przekazane będą najbardziej potrzebującym. Podkreślą tym samym charakter Wielkopostny – jałmużnę, jako dar serca, współczucie, pomoc bliźniemu, człowieczeństwo.

Bardzo  serdecznie dziękujemy za wszelkie okazane serce.

Turniej piłki halowej

Chętnych lektorów do udziału w turnieju zapraszamy do zapisów we wtorek, 23 stycznia na zbiórce lektorów po Mszy Św.

Ozdoby CHoinkowe

Młodzież przygotowuje ozdoby choinkowe, które rozprowadzać będzie w niedzielę, 17 grudnia. Własnoręcznie malowane aniołki można zawiesić na choince, jako znak jedności z parafialną młodzieżą, z jej sprawami i potrzebami. Akcja rozprowadzania aniołków ma na celu wsparcie młodzieży w wakacyjnych rekolekcjach w Medjugorie.

 

 

 

 

 

Zapisy na festiwal Młodych w medjugorie 2018 – zakończone

Zapisy na Festiwal Młodych w Medjugorie – 2018 zostały zakończone. Festiwal to wyjątkowe spotkanie młodych.  Jest on wielkim, corocznym wydarzeniem duchowym na przełomie lipca i sierpnia. Do wtorku, 21 listopada, trwały zapisy na organizowany wyjazd. Zebraliśmy  autokar chętnych na wyjazd.

W wielkim skrócie poprzedni festiwal – 2017 r.

Dziękujemy za wspólną modlitwę i uwielbienie JEZUSA ZE ŚWIĘTYMI

Wszystkim obecnym składamy Bóg zapłać. Za wspólną modlitwę, śpiew i uwielbienie Jezusa Bogu i Wam niech będą dzięki. Nasza wspólnotowa modlitwa z pewnością trafiła do nieba.

 

 

We wtorek, 31 października o godzinie 1930 zapraszamy wszystkich – starsze dzieci, młodzież i dorosłych do wspólnego Uwielbienia Jezusa ze Świętymi.

Będzie to okazja, by przeciwstawić się niebezpiecznej praktyce świętowania “halloween”, która promuje pogaństwo i oddawanie czci szatanowi oraz duszom potępionym. My, przecież chcemy wraz z Maryją i Świętymi (Zbawionymi) uwielbiać Jezusa Chrystusa, który jest naszym Bogiem, i z Którym to chcemy spędzić wieczność w niebie.

Młodzież poprowadzi adorację i rozmyślania. Będzie można ucałować relikwie Świętych, przebywających w naszym kościele. Zapraszamy tych, którzy chcą być w tych dniach Wszystkich Świętych właśnie ze Świętymi patrząc w jednym kierunku – w stronę Boga.