Wsparcie małżeństw i rodzin jest dziś zadaniem priorytetowym. Każdy z nas urodził się w jakiejś konkretnej rodzinie i to właśnie to miejsce ma ogromny wpływ na całe nasze życie.

Zapraszamy do podjęcia rekolekcji dla małżeństw – Rodzina 33 >>

Odprawiamy je w sposób indywidualny, treści rozważań rekolekcyjnych zamieszczone są na stronie naszej parafii. Po kliknięciu w dany dzień rekolekcji wyświetlą się Wam  formy rozważań: tekst oraz video. Wybierzcie tę formę, która Wam najbardziej odpowiada i zacznijcie rekolekcje. Czas trwania rekolekcji od 05.06.2022 r. do  07.07.2022 r. i kończą się odnowieniem Przyrzeczeń Małżeńskich oraz złożeniem Aktu Zawierzenia Waszej Rodziny Świętej Rodzinie z Nazaretu.

33-dniowe rekolekcje RODZINA33 to propozycja związana z kończącym się Rokiem Rodziny oraz minionym Rokiem Świętego Józefa. Powstały one we współpracy z Krajowym Ośrodkiem Duszpasterstwa Rodzin. Patronat nad rekolekcjami objęła Komisja ds. Rodziny Konferencji Episkopatu Polski.

Zachęcamy małżonków, aby przeszli te rekolekcje RAZEM, wspólnie słuchając lub czytając treści rekolekcji i podejmując modlitwę.